730 444 730

logo_jh_skala

 

Jasmine Homes jest naszą kolejną, bardzo kameralną inwestycją, przy której postawiliśmy głównie na funkcjonalność oraz optymalizację przestrzeni. Zlokalizowana w podwrocławskiej miejscowości Radwanice, ostatnio najchętniej zasiedlanej przez mieszkańców Wrocławia i okolic, ze względu na bliskość i bardzo dobrą komunikację do centrum Wrocławia, a także szereg udogodnień w postaci sklepów, szkół, przedszkoli, gabinetów lekarskich, etc.

FUNKCJONALNOŚĆ

Inwestycja dedykowana dla osób ceniących optymalnie zaaranżowaną przestrzeń.

BEZPIECZEŃSTWO

Mieszkania wyposażone w instalację alarmową, gwarantującą komfort.

BLISKO CENTRUM

Spacerowy dystans do komunikacji miejskiej, tylko 8 km do centrum Wrocławia.

FUNKCJONALNOŚĆ I OPTYMALIZACJA PRZESTRZENI

Jasmine Homes to jeden budynek wielorodzinny, położony w zacisznym miejscu na skraju ul. Bzowej w Radwanicach, w odległości zaledwie 200m od głównej ulicy i dokładnie tyle samo od przystanku komunikacji miejskiej. Pomimo niskiej zabudowy wyposażony jest w nowoczesną windę z poziomu garażu do ostatniej kondygnacji. Skupia w sobie 15 lokali mieszkalnych, 15 komórek lokatorskich oraz 16 miejsc postojowych w zamkniętym garażu usytuowanym w bryle budynku i zabezpieczonym bramą zamykaną na pilota. Zdecydowana większość lokali ma dwa balkony o dużych powierzchniach, tj. dodatkowo wyposażyliśmy sypialnie w oddzielne balkony.

CISZA I ZIELEŃ

Jasmine Homes to możliwość posiadania własnego zielonego ogródka, niezależnie od tego, na której kondygnacji zamieszkasz – zaprojektowaliśmy 12 zielonych ogródków przegrodzonych z możliwością wyboru lokalizacji oraz powierzchni. Wszystkie ogródki są w cenie lokalu mieszkalnego.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Jasmine Homes to wysoki standard wykończenia i bezpieczeństwo. Kontynuując nasz standard wykończenia nieustannie gwarantujemy komfort oraz bezpieczeństwo poprzez instalację alarmową zainstalowaną w budynku.

Standardy wykończenia lokali Jasmine HOMES

JAK DOJECHAĆ NA MIEJSCE INWESTYCJI Jasmine HOMES

Zalecamy dojazd od ulicy Starowiejskiej. Jadąc ulicą Wrocławską należy skręcić w ulicę Starowiejską a następnie w ulicę Bzową.

© URBAN DEVELOPMENT
KRS 0000676106

Realizacja HSNETWORKS