730 444 730

KRZEPTÓW – MIESZKANIA DWUPOZIOMOWE W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Przestronne mieszkania w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w miejscowości Krzeptów, gdzie obecnie wybudowanych jest ponad 150 domów jednorodzinnych.

Każdy segment położony jest na działce o powierzchni 400m2. Budynki są zlokalizowane przy ślepej drodze, o zminimalizowanym ruchu kołowym.

Bliskie sąsiedztwo istniejących lasów przyniesie ogromne ukojenie dla każdego, kto pragnie perfekcyjnego relaksu po ciężkim dniu pracy. Idealne miejsce dla osób, które cenią sobie przede wszystkim ciszę i kompletny brak miejskiego zgiełku.

OTOCZENIE NATURALNEJ PRZYRODY

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

IDEALNE ŚCIEŻKI BIEGOWE, ROWEROWE I SPACEROWE

OTOCZENIE NATURALNEJ PRZYRODY

Osiedle wkomponowane jest w otoczenie lasów i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku oraz budownictwa wielkogabarytowego.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Tylko 5 min. drogi do CH Factory, 3 min. do nowo powstałych sieci handlowych, jak LIDL, STOKROTKA, BIEDRONKA, 5 min. drogi do dzielnicy Muchobór Wielki, która skupia w swoim niewielkim obszarze wiele przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, renomowanych centrów opieki medycznej, domów kultury, centrum sportów REDECO, itd.

IDEALNE ŚCIEŻKI BIEGOWE, ROWEROWE I SPACEROWE

Aktualnie zostaje wyłączony z ruchu istniejący dwu kilometrowy odcinek drogi gminnej z przeznaczeniem na ruch rekreacyjny dla lokalnych mieszkańców.

© URBAN DEVELOPMENT
KRS 0000676106

Realizacja HSNETWORKS