730 444 730

logo-rh_hd

 

ROYAL HOMES to kolejna nasza inwestycja, która jest przeznaczona dla osób ceniących sobie przede wszystkim kameralne otoczenie i poczucie intymności. Składa się tylko z 6 segmentów w zabudowie szeregowej, w których dajemy Ci przestrzeń do wykorzystania w najbardziej optymalny sposób. Również tym razem dołożyliśmy wszelkich starań, aby lokale charakteryzowała przede wszystkim idealna funkcjonalność.

NOWOCZESNOŚĆ

Przestrzeń do wykorzystania w najbardziej optymalny sposób.

KOMFORT

Zamieszkaj w zabudowie szeregowej, z własnym ogródkiem, z własnym garażem, dodatkowym miejscem postojowym i możliwością zamieszkania aż na 3 kondygnacjach!

OTOCZENIE

Zintegrujesz się z piękną przyrodą i dalej pozostaniesz w bliskim kontakcie z miastem.

ROYAL HOMES to doskonała hybryda – jednocześnie zintegrujesz się z piękną przyrodą i dalej pozostaniesz w bliskim kontakcie z miastem. Iwiny są jedyne w swoim rodzaju i pokochasz je z nami.

ROYAL HOMES to idealna alternatywa dla Ciebie, jeżeli pragniesz mieć więcej, niż duże własne „M”, ale Twój budżet stawia barierę. W cenie dużego „M” mamy dla Ciebie ofertę własnego segmentu w zabudowie szeregowej, z własnym ogródkiem, z własnym garażem, dodatkowym miejscem postojowym i możliwością zamieszkania aż na 3 kondygnacjach!

ROYAL HOMES to nowoczesny design, piękne otoczenie i komfort w pełnym tego słowa znaczeniu. To Twój dom…

JAK DOJECHAĆ NA MIEJSCE INWESTYCJI Jasmine HOMES

Zalecamy dojazd od ulicy Starowiejskiej. Jadąc ulicą Wrocławską należy skręcić w ulicę Starowiejską a następnie w ulicę Bzową.

© URBAN DEVELOPMENT
KRS 0000676106

Realizacja HSNETWORKS