730 444 730

TWIN HOMES

TYNIEC MAŁY, Ul. Domasławska

 

TWIN HOMES to kameralne osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, z garażem, miejscem postojowym i przestronnym ogrodem. Kolejna nasza inwestycja, którą charakteryzują przede wszystkim funkcjonalność, nowoczesność oraz wysokiej jakości wykończenie.

Realizacja inwestycji podzielona została na 2 etapy:
I ETAP: zakończenie II kwartał 2020r. – domy nr B.I, B.II, A.V, A.VI, A.VII, A.VIII, C.I.1, C.I.2, C.II.
II ETAP: zakończenie III kwartał 2020r. – domy nr A.I, A.II, A.III, A.IV.

FUNKCJONALNOŚĆ

Funkcjonalna i komfortowa aranżacja przestrzeni.

KOMFORT

Szybki kontakt z miastem i bezpośredni dojazd do AOW, Autostrady A4 i Centrum Handlowego Bielany.

OTOCZENIE

Cisza, spokój i bezpośredni kontakt z naturą.

TWIN HOMES to inwestycja zlokalizowana w podwrocławskiej miejscowości Tyniec Mały przy ul. Domasławskiej, do której prowadzi bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej . Tyniec Mały znajduje się zaledwie 5 minut drogi do galerii handlowych w Bielanach Wrocławskich oraz 3 minuty drogi do AOW niezależnie od pory dnia. W miejscowości znajduje się nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny, place zabaw, boiska typu Orlik, przychodnia, świetlica, biblioteka, sklepy spożywcze, gabinety lekarskie i weterynaryjny.

TWIN HOMES to możliwość zamieszkania na 3 kondygnacjach dzięki uzyskaniu dodatkowej powierzchni mieszkaniowej na poddaszu. Każdy budynek posiada własny garaż, miejsce postojowe. Przestronny ogród z tarasem pozwoli Państwu w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu natury.

TWIN HOMES to idealne miejsce dla Twojej rodziny.

JAK DOJECHAĆ NA MIEJSCE INWESTYCJI Jasmine HOMES

Zalecamy dojazd od ulicy Starowiejskiej. Jadąc ulicą Wrocławską należy skręcić w ulicę Starowiejską a następnie w ulicę Bzową.

© URBAN DEVELOPMENT
KRS 0000676106

Realizacja HSNETWORKS